BÖLGESEL ZAYIFLAMA

         

          Bölgesel zayıflama vucudun göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi için kullanılan yöntemlerdir. Bölgesel incelme yöntemleri ile özellikle diyet ve spora rağmen kurtulamadığınız bölgesel yağ birikintilerine uygulanır. Bu vücut bölgelerindeki yağ dokuyu eriterek, yağ hücrelerinin bütünlüğünü bozarak buradan uzaklaştırılmalarına yardımcı olur.      

          Bölgesel incelme çabası, artık sadece kadınları ilgilendiren bir durum değil.Bölgesel incelme özellikle formlarına dikkat eden erkekler için de yaza yaklaşırken önem kazanan bir sorun olarak ortaya çıkıyor. İşte onlar için mükemmel bir öneri; Cihazlarımızla... bölgesel incelme ve selülit gibi sorunlara çözüm sunan yöntemler, kısa sürede istenilen biçim ve ölçülere sahip olmayınızı sağlıyor. Uygulama özellikle de bel, karın, yöntemlerle birlikte göbek, sırt ve kollardaki zor çözülen depo yağlardan kurtulmak için uygulanan yöntemler arasında öne çıkmaktadır.

          Yağ hücreleri arasındaki bağları çözerek bölgesel incelme sağlıyor
Yerleşmiş bölgesel yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok ederek Bölgesel incelme isteyen kadın-erkek herkes bu uygulamaya talep gösteriyor: "Bu uygulamada kullanılan ultra kavitasyon,cryo lipoliz,radyo frekans ve pasif jimnastik  teknolojisi ile yağ hücrelerine elastik dalgalar gönderilip, bu hücreler baloncuk şeklinde şişiriliyor. Yağ hücrelerinin arasındaki bağların çözülmesi sağlanıyor ve hücre çeperleri inceltilip parçalanarak sonuca ulaşılıyor."